Krása je nevyčerpatelný pramen radosti pro toho, kdo ho umí odkrýt.

Solárium - Krásné snědé opálení jako z dovolené!

Získejte luxusní opálení jako z týdenní dovolené u moře. Příjemná atmosféra, teplo, vůně a zvuky pláže Vás přenesou až do exotického Karibiku.
Stačí přijít do našeho BIO certifikovaného Salonu Krásy v Dobrušce, sídlícího na náměstí. Přijet můžete kdykoliv se Vám bude chtít - otevřeno máme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Naše doporučení při návštěvě solária:

Slunění v našem soláriu doporučujeme 2x týdně po kratších intervalech. Na první návštěvu solária doporučujeme 5-10 min.
Nepřesahujte 30 min./návštěvu. Mějte na paměti, že solárium nahrazuje pobyt na sluníčku a proto tedy platí stejná doporučení, jako kdybyste se opalovali na pláži.

Víte, jaký máte typ pokožky a její citlivost?

Fototyp I - Světlá pokožka, pihy, zrzavé či blond vlasy, modré oči. Pokožka je velmi citlivá, nikdy nezhnědne a vždy se spálí. Nedoporučujeme návštěvu solária - pouze na vlastní nebezpečí. Max. doba slunění na slunci 5-10 min.
Fototyp II - Světlá pokožka, blond či hnědé vlasy, řídké pihy. Pokožka je velmi citlivá, často se spálí, při opálení zčervená, zhnědne jen velmi málo. Max. doba slunění na slunci 10-20 min.
Fototyp III - Světlehnědá pokožka bez pih. Pokožka jen výjimečně zrudne, opálení je snadné. Běžně se opálí do odstínů hnědé. Doporučení doba slunění na slunci 20-30 min.
Fototyp IV - Tmavohnědá až hnědá pokožka bez pih, tmavé vlasy a oči. Pokožka na slunci velmi dobře hnědne bez zarudnutí. Doporučená doba slunění na slunci 45 min.

Jdete poprvé do solária?

Pro více informací nás kontaktujte na tel: +420 732 500 110.

 

Kolagenárium - Je čas opět vypadat na 20 let!

Relaxací v kolagenáriu dopřejete své pokožce veškeré potřebné podmínky pro její regeneraci = omlazení. Při pravidelné návštěvě kolagenária se výsledek dostaví velmi brzy. Mějte na mysli, že každá kůže reaguje na omlazovací proceduru jinak, velmi záleží na jejím poškození a věku dotyčné (ho). Pro rychlejší dostavení efektu doporučujeme pokožku odmastit a zbavit všech nečistot, aby nebyly účinné látky kolagenária tlumeny. Na rozdíl od solária, nezáleží na typu a barvě pleti, omlazovací kúru může podstoupit opravdu kdokoliv. Po absolvování kolagenária doporučujeme udržovat proceduru alespoň 1x měsíčně. V případě, že byste rádi podstoupili zároveň opalovací kúru, můžete. Je to zcela bezpečné a Vaší pokožce to neublíží. 
Solárium a kolagenárium doporučujeme při léčbě: Akné, lupénky, ekzémů a dalších kožních onemocnění, proti bolesti kloubů a kostí.

Naše doporučení při návštěvě kolagenária:

Omlazovací kúru doporučujeme 2-3x týdně po kratších intervalech, ideálně 10-20 minut.
Nepřesahujte 30 min./návštěvu. V případě kožních problémů se poraďte se svým lékařem, případně nás kontaktujte na tel: +420 732 500 110.

Jdete poprvé do kolagenária?

Pro více informací nás kontaktujte na tel: +420 732 500 110.

 

Kde nás najdete?

Nám. F. L. Věka 17, Dobruška (mezi Novým Městem nad Metují a Rychnovem nad Kněžnou)

 

Garance omlazení
V případě, že by Vaše omlazující kůra v kolagenáriu nebyla úspěšná, vrátíme Vám peníze.

NON-STOP Služby
Navštivte naše kolagenárium a solárium, kdy se Vám bude chtít! Otevřeno máme 24/7 dní v týdnu.

Věrnostní program
S námi budete krásnější a ještě ušetříte! 
Více o zákaznických kartách

Odpočinek jako na dovolené
Přijeďte si k nám odpočinout, kdykoliv se Vám bude chtít, za příjemného světla, tepla, vůně a zvuků pláže.